חיפוש בקטגוריות
תחום ראשי: תחום משני: אזור בארץ:
חפש ב:
טקסט חופשי:
דף הבית אודות מסלולי פרסום צור קשר הצג עסקים שמורים
  הרשם חינם לאינדקס! התחברות לכרטיס עסק
  אזור בארץ: כל הארץ
  שם איש קשר: אלכס סטרניק
  טלפון: 052-4343964
  טלפון נוסף: 077-7570135
  פקס: 0777570135
  - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
  כתובת: בכל הארץ
  עיר\יישוב: בכל הארץ
  כתובת אתר: www.laughter.co.il

  פרופיל

להגיע אל כס הצחוק עם אלכס

להשתחרר מכל המעצורים ולהרגיש חופשיים

ילד צוחק 400 פעם ביום מבוגר רק 20!!!

תאמינו...או לא!!!

הצחוק נחשב היום לתראפיה מוכחת עם יתרונות בריאותיים ניכרים כמו חיזוק המערכת החיסונית והגברת יצירת הורמוני- "האושר" ....הצחוק הוא עצם העניין...מידבק...ייחודי לכל אחד...ממלא אנרגטית, מאתגר, מחבר, פותח, מגביר יצירתיות, דימוי ובטחון עצמי. הצחוק ככלי טיפולי מאפשר העצמה וחשיבה חיובית, שינוי ההסתכלות על החיים וקבלת "הפתעות החיים בצחוק". הצחוק ככלי חינוכי מסייע בתהליך הלימודי וצמצום היקף האלימות במערכות החינוכיות.

אלכס סטרניק, יוזם מועדוני היוגה צחוק לארץ וממביאי השיטה לארץ. תזונאי קליני לשעבר, למד יוגה צחוק בהודו במאי-אוגוסט 2003, בעיר בנגלור ועבד עם אוכלוסיות חולות בהודו ויותר מאוחר באתיופיה-אדיס אבבה בבית המחסה של האמא תרזה. ביוני 2004 חזר לארץ התחיל את מועדון היוגה צחוק הראשון בארץ בירושלים. יחד עם אוטה לימנט, שהיתה המדריכה הראשונה בארץ שהוכשרה ע"י ד"ר קטריה, הביאו לארץ את ד"ר מאדאן קטריה הוגה השיטה בדצמבר 2004 ובכך פתחו את הרעיון בכלל לתושבי הארץ.

הייחודיות של אלכס: שימוש רב בתיאטרון גוף, פרצופים, מימיקה והשתטות. בנפרד מסדנאות יוגה צחוק אלכס עוסק רבות בתקשורת בלתי מילולית דרך הג'יבריש- סדרה של תרגילים המבוססים על תיאטרון גוף בשילוב עם nonsense. הסדנאות נותנות כלים לתרגול בבית ובמקום העבודה. אלכס עוסק רבות בהתגברות על תחושת הקרבן דרך שימוש בטכניקות קטרטיות של יוגה צחוק וג'יבריש אימפרוביזציה. אלכס מדגיש בכל הסדנאות שלו את "חכמת הגוף" על פני "חכמת השכל" ו"חיזוק הכוחות הבונים של הגוף" כנגד "מלחמה ב...".

על עבודתו של אלכס:

אלכס עובד עם חברות וארגונים (Stress Management), עמותות, ארגוני גישור, בתי ספר יסודיים ותיכוניים וצוותי מתי"א של החינוך המיוחד. כמו כן אלכס מנחה פעילויות בחוגי בית, ימי הולדת ומסיבות רווקותרווקים. פעילות נוספת היא פעילות הוריםילדים - גישור מעמדות דרך שפת הצחוק והג'יבריש. אלכס מלמד בבית הלוחם בירושלים קורס שבועי קבוע וכמו כן עובד באופן קבוע ושבועי עם נרפאים מסרטן בעמותת "מעגן". כמו כן מלמד באופן פרטי בביתו - יוגה צחוק וג'יבריש בשילוב עם העצמה אישית. מאז מאי 2005 אלכס מכשיר מדריכי יוגה צחוק באישור מטעם ביה"ס הבינלאומי ליוגה צחוק. אלכס השתלם בקואצ'ינג צחוק אצל ד"ר אנט גודהרט בקופנהגן.

* לכל הסדנאות לא צריך לדעת יוגה. בהחלט ניתן לשלב סדנאות באנגלית לקבוצות מחו"ל.

לפרטים באתר שלי www.laughter.co.il - באתר קליפים רבים מערוצי הטלויזיה השונים , בשנים האחרונות. ניתן להתרשם.

אבראקדברא והוקוס פוקוס

אלכס 0524343864

אתרים מומלצים מתחומים אלו:
  לרשימה המלאה לפי תחומים   לרשימה המלאה לפי אלפבית     למעלה