חיפוש בקטגוריות
תחום ראשי: תחום משני: אזור בארץ:
חפש ב:
טקסט חופשי:
דף הבית אודות מסלולי פרסום צור קשר הצג עסקים שמורים
  הרשם חינם לאינדקס! התחברות לכרטיס עסק
איסמור בונים סגנון חיים

פרופיל
גלריה
המלצות
מוצרים
יצירת קשר
  אזור בארץ: כל הארץ
  שם איש קשר: טל תגר
  טלפון: 09-8851882
  טלפון נוסף: 052-2722860
  פקס: 09-8991137
  - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
  כתובת: מתחם הרכבת בית יהושוע
  עיר\יישוב: בית יהושוע
  כתובת אתר: www.ismor.co.il

  פרופיל

חברת איסמור מובילה בארץ בתחום שיווק מוצרי האיכות לבית ולחצר (LIFE STYLE). מוצרים אלה כוללים, בין היתר, ג'קוזי (ספא), סאונות, ברביקיו מיוחדים, קמינים מעוצבים, בקתות עץ, מחסני עץ ועוד.

החברה מספקת שירות מלא- משלב התכנון והייעוץ, דרך שלב ההתקנה ועד למתן אחריות ושירות אמין ואיכותי בכל השנה.

החברה מייצגת בארץ באופן בלעדי חברות ענק מחו"ל ששולטות בכל העולם על ענפי מוצרי היוקרה לבית ולחצר.כך למשל, "איסמור", היא הנציגה הבלעדית של חברת HOT SPRING האמריקאית, אשר ידועה בכל העולם במוצרי בריכות הספא והג'קוזי היוקרתיים והאיכותיים שלה. גם בתחום הסאונות איסמור היא הנציגה הבלעדית של החברה הפינית הגדולה בעולם לייצור ושיווק סאונות. כך גם לגבי מכשירי הברביקיו המשוכללים שמשווקת "איסמור" – מכשירים שמגיעים מטובי היצרנים באיטליה ונחשבים לפורצי דרך בתחום.כאמור, גם בשאר מוצרי הפנאי לבית ולחצר מייצגת "איסמור" את טובי היצרנים בעולם בתחום זה.

עם הזמן צברה חברת "איסמור" מוניטין של שחקן רא/שי ומרכזי בענף מוצרי ה – LIFR STYLE, הן בקרב כלל האוכלוסיה והן בקרב הקולגות ובעלי המקצוע שמשתייכים לענף. מנכ"ל החברה, טל תגר, אף נחשב לשם דבר בתחום ומדי פעם הוא אף מספק נתונים אודות מגמות ותהליכים בשוק מוצרי הצריכה לבית ולחצר. לשם המחשה, מצ"ב ידיעה שפורסמה בעיתון "דה מרקר" ובה פורס תגר את הנתונים על היקף המכירות בשנת 2007. כמו כן, מספק תגר נתונים מעניינים נוספים שקשורים לענף. על מנת להבין טוב יותר את שוק מוצרי הצריכה לבית ולחצר מצ"ב הידיעה האמורה.

מטבע הדברים, קהל הלקוחות של "איסמור" הוא גדול ומגוון. בין יתר הלקוחות נמנים גם פיגורות מובילות במשק הישראלי, עורכי דין מהשורה הראשונה, ידוענים, אנשי תקשורת מפורסמים ועוד ועוד.

החברה, הממוקמת בבית יהושע, לא הרחק מתחנת הרכבת, פתחה לאחרונה סניף נוסף בכפר וורדים בצפון. הסניף החדש הוא למעשה בית עץ ייחודי שבחצר שלו ממוקמים מוצרי החברה. כך שהצרכנים יכולים לראות במו עיניהם כיצד באמת "יושבים" מוצרים אלה בחצר.

 

אתרים מומלצים מתחומים אלו: סוככים
  לרשימה המלאה לפי תחומים   לרשימה המלאה לפי אלפבית     למעלה