חיפוש בקטגוריות
תחום ראשי: תחום משני: אזור בארץ:
חפש ב:
טקסט חופשי:
דף הבית אודות מסלולי פרסום צור קשר הצג עסקים שמורים
  הרשם חינם לאינדקס! התחברות לכרטיס עסק
א.י.ל עיצוב ויצור מעקות ושערים מברזל

פרופיל
המלצות
יצירת קשר
  אזור בארץ: כל הארץ
  שם איש קשר: ליאור
  טלפון: 02-5901742
  טלפון נוסף: 052-2637298
  פקס: 02-5904742
  - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
  כתובת: רח' החשמונאים 15
  עיר\יישוב: מודעין
  כתובת אתר: www.ayl.co.il/

  פרופיל

נפחות

חברת א.י.ל מתמחה בייצור, עיצוב והתקנת מעקות למדרגות, שערים, סורגים, ופרזולים מיוחדים


 

צרו איתנו קשר עוד היום להצעת מחיר בצורה ייחודית,  מקצועית ובטוחה.
 
  0522-637298     02-5901742

שערים וסורגים
התקנת שערים מעוצבים וסורגים להגנת הבית הפכו לדבר שבשגרה.חשוב מאוד לבקש מבית עסק מקצועי ומנוסה לבצע זאת. חברת א.י.ל מבצעת את ההתקנה בצורה מקצועית ואמינה ביותר.התקנה יעילה של סורגים מגנה על הבית וגם יכולה להוסיף גוון עיצובי וגם חוסכת המון בעיות עתידיות .שכיום התעסקות בתחזוקת הבית סובבת סביב פריטים רבים כגון שערים, סורגים הצנרת הפנימית, איטום הבית ופריטים נוספים אחרים.

צוות מיומן

בחברת א.י.ל נעזור לכם בכל הקשור בעיצוב ויצור מעקות ושערים מברזל. ברשותינו צוות מיומן המייצר מגוון רחב של שערים וסורגים.תחזוקת הבית היא דבר הכרחי לצורך הגנה ומניעת כשלים באינסטלציה.מעבר לכך חשובה ההגנה החיצונית על הבית הכוללת התקנת שערים וסורגים.תחזוקת שער הבית חשובה לא פחות משאר חלקי הבית שכן השער מהווה חלק חשוב מאוד מהכניסה לבית.

עבודה מקצועית

חשוב שהתקנת שערים תתבצע בצורה מקצועית כיוון שעבודה שאינה מקצועית יכולה להוביל לחוסר יציבותו של השער.ההתקדמות הטכנולוגית בימינו מאפשרת שערים בצורה טובה ומקצועית.דבר חשוב נוסף שיכל להוסיף רבות לשער הבית הוא התקנת סורגים. סורגים מאפשרים עיצוב מיוחד שתורם ייחודיות למבנה של השער בפרט ולמבנה של הבית בכלל.

מוניטין החברה

חברת א.י.ל צברה מוניטין רב לאורך השנים ומאחוריה עומדים לקוחות רבים המרוצים משירותיה. תוכלו גם לבחור פרזולים שונים לשער שבחרתם ולהתאים אותו בצורה נכונה לרקע ביתכם.אנו מעניקים שירות מקצועי המתחשב בכל פרט ופרט. בנוסף תוכלו לקבל מדרגות מעוצבות שישתלבו מעולה עם חלל הבית ולצידם מעקות שיעניקו לכם בטחון בשעת העליה והירידה.
ניתן גם לשלב מעקות מחוץ לבית שיוסיפו מראה יוקרתי מעוצב לביתכם. ברשותינו אולם תצוגה אליו אתם מוזמנים להגיע ולהתרשם ממגוון עיצובי הברזל שלנו.פריט נוסף אותו אנו מציעים הוא מאחזי יד שגם הם מוסיפים לבטחונכם ולפן העיצובי של ביתכם.

צרו איתנו קשר עוד היום להצעת מחיר בצורה ייחודית,  מקצועית ובטוחה.
 
  0522-637298     02-5901742

אתרים מומלצים מתחומים אלו:
  לרשימה המלאה לפי תחומים   לרשימה המלאה לפי אלפבית     למעלה