חיפוש בקטגוריות
תחום ראשי: תחום משני: אזור בארץ:
חפש ב:
טקסט חופשי:
דף הבית אודות מסלולי פרסום צור קשר הצג עסקים שמורים
  הרשם חינם לאינדקס! התחברות לכרטיס עסק
אושרת אוזנה - שמלות כלה בירושלים

פרופיל
המלצות
יצירת קשר
  אזור בארץ: כל הארץ
  שם איש קשר: אושרת
  טלפון: 052-3843359
  - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
  כתובת: מעלה אדומים
  עיר\יישוב: ירושלים
  כתובת אתר: www.oshoz.co.il

  פרופיל

 עיצוב שמלות כלה וערב


בנוסף להיותה מאפרת מקצועית סיימה אושרת אוזנה את הלימודים שלה בבית ספר לעיצוב של שנקר ונחשבת לאחת ממעצבות השמלה המובילות במדינה. כל כלה רוצה להרגיש הכי מיוחדת ויפה בעולם ביום חתונתה. במהלך נסיונה העשיר עצבה אושרת אוזנה המון שמלות תוך כדי נתינת יחס אישי והקשבה נכונה לצרכי לקוחותיה.

שמלות כלה בירושלים

צוות מקצועי העומד לרשותך

עולם עיצובי השמלות לא נח לרגע ונחשב תחרותי מאוד. מאחורי אושרת אוזנה עומד צוות מקצועי שנותן סיוע רחב לכלה המיועדת. חתונה היא אירוע מרגש לא רק לבני הזוג העומדים להתחתן אלא גם לבני משפחותיהם. אושרת אוזנה מתמחה בעיצוב שמלות כלה בירושלים ומספקת את החוויה המושלמת עבור הכלה.

ללא ספק חתונות מוציאות את היופי הגלום באישה והן מחייבות גם את שאר קרובי הכלה להיראות במיטבם. בנוסף להיותה מעצבת שמלות כלה, אושרת אוזנה גם מעצבת שמלות ערב בירושלים. אושרת אוזנה והצוות המקצועי יעמדו לרשותך ויעזרו לך בעיצוב השמלה החלומית שלך.

שמלות ערב בירושלים

התאמה אישית

השקעה רבה לפני ערב החתונה משתלמת והופכת את החתונה לאירוע בילתי נשכח. לכל כלה דרישות משלה וייחודיות משלה. חלקן מעדיפות שמלה נפוחה וחגיגית, חלקן שמלות מותאמות לריקודים ואחרות מעדיפות שמלות קלאסיות. אושרת אוזנה תוכל להתאים באופן מושלם את השמלה המבוקשת.


תכנון מקיף

ערב יום החתונה הוא אחד הערבים החשובים לבני הזוג אם לא החשוב היותר ולכן חשוב מאוד להשקיע בו באופן יסודי. חתונה מצריכה תכנון מקיף שכן צריך לקחת הרבה פרטים החשבון כלל מספר מוזמנים, מיקום, תנאי מזג אוויר, מוזיקה, ציוד, מחיר ופרטים אחרים.
כאשר כלות בוחרות בשירותיה של אושרת אוזנה הן יכולות להסיר דאגה מליבן כיוון שעבודתה מתבצעת בצורה יסודית. השמלה המושלמת תוכל להתאים לכלה באופן שבו היא בוחרת ומעבר לכך תיצור חוויה מושלמת שתזכר אצלה לעד.

 

אתרים מומלצים מתחומים אלו:
  לרשימה המלאה לפי תחומים   לרשימה המלאה לפי אלפבית     למעלה