חיפוש בקטגוריות
תחום ראשי: תחום משני: אזור בארץ:
חפש ב:
טקסט חופשי:
דף הבית אודות מסלולי פרסום צור קשר הצג עסקים שמורים
  הרשם חינם לאינדקס! התחברות לכרטיס עסק
מערכות כיבוי אש • ספרינקלרים • Firesafety

פרופיל
גלריה
המלצות
יצירת קשר
  אזור בארץ: כל הארץ
  שם איש קשר: צחי יעקובי
  טלפון: 09-8618625
  טלפון נוסף: 054-6325648
  פקס: 098618620
  - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
  כתובת: הקדר 30
  עיר\יישוב: נתניה
  כתובת אתר: www.firesafety.co.il

  פרופיל

מערכות כיבוי אש

הדבר הראשון שיש לעשות כאשר עומדים בפני בחירת מערכת כיבוי אש היא הגדרת הצורך המדוייק שלנו בכל הנוגע להגנה על בטיחות האנשים והציוד בזמן שריפה. כמובן שבראש סדר העדיפויות עומדת השמירה על חיי אדם. יחד עם זאת, ביחוד כאשר מדובר בבתי עסק ישנם שיקולים אחרים בעלי חשיבות רבה כמו שמירה על מיכון או ציוד יקר, הגנה על מחשבים או שרתים המאחסנים מידע יקר וכו'.

ספרינקלרים

מערכת ספרינקלרים היא למעשה מערכת המיועדת לטיפול מקומי ומהיר בשריפות המורכבת מכמה מרכיבים. המרכיב הראשון הוא צנרת מים ייעודית אשר מכילה מים המצויים בלחץ גבוה באופן קבוע.במרבית המקרים צנרת זו מותקנת מאחורי התקרות והקירות ועל כן היא אינה גלויה לעין. החלק השני במערכת זו הוא הספרינקלרים עצמם, או בעברית – מתזים. במתזים מותקנים שסתומי זכוכית. שסתומים אלו הם רגישי חום ותפקידם הוא למעשה להתנפץ כאשר הם נחשפים לטמפרטורה גבוהה. כאשר הם מתנפצים המים שבתוך הצנרת בוקעים מתוך הספרינקלר בלחץ אדיר על מנת לכבות את השריפה במהירות האפשרית.

התקנת ספרינקלרים
אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו כבר עכשיו להתקנת ספרינקלרים. ההתקנה נעשית על ידי צוות מקצועי ובעל ניסיון רב בהתקנת מערכות כיבוי בכלל וספרינקלרים בפרט. אם ברצונכם להיות בטוחים כי מערכת הספרינקלרים תתן את המענה הטוב ביותר ברגע האמת, אל תחכו עד שחלילה כבר יהיה מאוחר מידי. צרו עמנו קשר עכשיו.

לא משחקים באש!
כאשר מדובר במערכות כיבוי אש אשר אמורות להוות מענה יעיל ומהיר במקרה של שריפה, אין מקום להתפשר על פחות מהטוב ביותר. אנו בחברת Firesafety מתמחים במתן ייעוץ מקצועי, תכנון, התקנה וטיפול שוטף במערכות כיבוי אש. 
אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו כבר עכשיו ולהבטיח שמערכת כיבוי האש שלכם תעמוד לצידכם, בצורה הטובה ביותר, ברגע שבו תצטרכו אותה באמת!

בקרו באתרינו www.firesafety.co.il

ספרינקלרים ומערכות כיבוי אש
מקבוצת יעקובי הנדסה

אתרים מומלצים מתחומים אלו:
  לרשימה המלאה לפי תחומים   לרשימה המלאה לפי אלפבית     למעלה