חיפוש בקטגוריות
תחום ראשי: תחום משני: אזור בארץ:
חפש ב:
טקסט חופשי:
דף הבית אודות מסלולי פרסום צור קשר הצג עסקים שמורים
  הרשם חינם לאינדקס! התחברות לכרטיס עסק
  אזור בארץ: כל הארץ
  שם איש קשר: מיכאל
  טלפון: 08-9368895
  - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
  כתובת: גולדה מאיר 3 פארק המדע

  פרופיל
אול מד מקשרת בין אנשי המקצוע:

1. חיבור בין עו"ד ורופאים - בהתאם לאופי התביעה מציעה אול מד את המומחה המתאים ביותר מתוך מעל 2,000 רופאים במאגר.

2. התייעצות מקצועית - זירה להתייעצות מקצועית בנוגע לפרסומים עדכניים בארץ ובעולם הרלוונטיים לחוו"ד הרפואי אותו אתם מגישים.

3. כתיבת חוו"ד רפואית מנצחת - צוות אול מד עובר על חוו"ד רפואית בכל תיק ומוודא שהדגשים הנזיקיים מופיעים ומודגשים לצד התיאורים הרפואיים של הפגיעה והנזק.

4. הכנת רופאים לחקירה נגדית - סיוע בהדגשת החלקים הנזיקיים, צפיית שאלות החקירה הנגדית מראש והתכוננות אליהן ועוד, באול מד תמצא הדרכה כתובה כיצד להתכונן לחקירה נגדית, כיצד להדגיש חלקים נזיקיים לטובת הלקוח, ואילו דגשים כדאי למקד כי לסייע ללקוח לקבל את הפיצוי המגיע לו.

5.התאמת מומחה - אול מד עובדת עם מעל 2,000 רופאים מתחומים שונים, ובעלי ניסיון בכתיבת חוו"ד רפואי לבית המשפט. התאמת המומחה הנכון ביותר להערכת הנזק, משפיעה במידה רבה על סיכוייו של הלקוח לזכות לפיצוי וקביעת היקף הפגיעה המגיע לו.

6. מעקב חוו"ד רפואית - אול מד עוקבת אחר החוו"ד מרגע הפניה למומחה המתאים ביותר, דרך מעבר על החוו"ד שהתקבלה על מנת לוודא שהנושא הנזיקי הודגש ופורט במידה הראויה ולבצע הרחבות והשלמות לחוו"ד במידת הצורך.


7. ניהול תיק רפואי אפקטיבי - אול מד מבצעת את כל התיאומים מול הלקוח, מוודאת איסוף כל המסמכים הנדרשים, תיאום תורים למומחים אשר נבחרו לתביעה, מעבר על החוו"ד והשלמות חוו"ד על מנת להדגיש את ההיבטים הנזיקיים

info@allmed
08-9368895
אתרים מומלצים מתחומים אלו:
  לרשימה המלאה לפי תחומים   לרשימה המלאה לפי אלפבית     למעלה