חיפוש בקטגוריות
תחום ראשי: תחום משני: אזור בארץ:
חפש ב:
טקסט חופשי:
דף הבית אודות מסלולי פרסום צור קשר הצג עסקים שמורים
  הרשם חינם לאינדקס! התחברות לכרטיס עסק
  אזור בארץ: כל הארץ
  שם איש קשר: רונן
  טלפון: 03-6349002
  טלפון נוסף: 03-9411744
  פקס: 074-4141671
  - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
  כתובת אתר: www.crmatrix.com

  פרופיל
חברת CRMatrix מפתחת ומשווקת משנת 2002 פתרונות CRM לניהול קשרי לקוחות (CRM), וניהול מאגרי מידע, החברה מובילה קווי מוצר המתאימים לעסקים קטנים ובינוניים, לרשתות ארציות וחברות גדולות ומפתחת פתרונות קצה ייחודיים לניהול תהליכים והעברת מסרים בעלי יכולות אוטומציה גבוהות. 
 
פתרונות CRMatrix מיועדים  לעסקים קטנים ובינוניים וארגונים מקצועיים תוך תפיסה שאין הבדל בין הארגונים הגדולים לקטנים ובינוניים בנושא פיתוח, ניהול ושימור קשרי לקוחות. יחד עם זאת, מתוך הבנה והתחשבות בצרכים של ארגוני ה-SMB מערכת CRMatrix הינה תוצאה של חשיבה ומחקר מעמיק של צרכי פלח השוק הספציפי של SMB מחד, ומומחיות בתחום ה-CRM מאידך.
 
 
"אנחנו מספקים ללקוח פיתרון כולל, " תוך אינטגרציה למערכות אחרות בארגון, כגון דואר אלקטרוני, SMS, שליחת הודעות קוליות, פקסימיליה, הפקת מדבקות לדיוור ישיר וכו'. מחולל הדוחות מאפשר הפקת דוחות בצורה פשוטה וידידותית ולא מצריך ידע או כתיבת קוד. באמצעות המידע שמתקבל בחתכים השונים ניתן לעקוב אחרי ביצועי החברה ולזהות הזדמנויות עסקיות חדשות. זמן ההטמעה נע בין כמה שעות לכמה ימים, בהתאם להיקף המערכת. הודות לתפריטים הנוחים, אין צורך בהכשרת המשתמשים. העלות המערכת החל כמה מאות דולרים , בהתאם לפונקציות הנבחרות ,מודולים שונים ולכמות המשתמשים.
 
"הייחודיות שלנו" היא ביכולת של המערכת להתאים לכל עסק המעוניין בהקמת מועדון לקוחות יעיל וממוקד לקוח, תוך ניהול המידע שנצבר והפיכתו לנכס כלכלי ולכלי להרחבת העסקים."בין לקוחותינו אפשר למצוא: עסקים קטנים ובינוניים, חברות סטארטאפ, מלכ"רים,מועדוני ספורט עמותות וחברות היי-טק מובילות .

אנחנו מציעים מערכת תפורה על פי צרכי הלקוח מבוססת על טכנולוגיה מתקדמת, עם ראיה מערכתית ויכולת גידול עתידי. אין היום עסק, מהקטן ועד הגדול ביותר, שלא צריך לנהל את הקשר עם הלקוחות שלו בצורה יעילה ומושכלת

החברה נותנת שירותי ייעוץ בניהול מאגרי מידע ,ניהול מועדוני לקוחות ,שירותי אאוטסורסינג  אשר מבוססים על ניסיון רב, לכל לקוח כחלק מההתקשרות מתוך אמונה כי ערך מוסף זה, יגדיל את שביעות רצון הלקוח. מודעות שירותית גבוהה מאפיינת את כל אחד מעובדי החברה אשר יעשה הכל - כדי למצוא את הפתרון הנכון ביותר - בשבילך.
אתרים מומלצים מתחומים אלו: מערכת ניהול תוכן פתרונות אינטרנט אתר מובייל
  לרשימה המלאה לפי תחומים   לרשימה המלאה לפי אלפבית     למעלה