חיפוש בקטגוריות
תחום ראשי: תחום משני: אזור בארץ:
חפש ב:
טקסט חופשי:
דף הבית אודות מסלולי פרסום צור קשר הצג עסקים שמורים
  הרשם חינם לאינדקס! התחברות לכרטיס עסק
בראשית סופר מרקט אורגני

פרופיל
המלצות
יצירת קשר
  אזור בארץ: אזור המרכז
  שם איש קשר: מיקי/לי
  טלפון: 03-9346337
  טלפון נוסף: 03-9346337
  פקס: 039346256
  - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
  כתובת: הרב פינטו 19 צומת סגולה
  עיר\יישוב: פתח תקווה
  כתובת אתר: bereshitorg.org.il

  פרופיל

סיפור פתיחתו של סופר מרקט אורגני

"זהו סיפור אמיתי ומופלא על בני ועל הריפוי המשפחתי המופלא שעברנו השנה.

במשך כשנתיים התרוצצתי עם בני מרופא לרופא בשל בעיות בריאותיות ורגשיות:  אסטמה, עודף משקל, גמגום, בעיית קשב וריכוז, ושיתוק בחצי פנים שבא והלך. כל הבדיקות היו חיוביות, והרופאים לא ידעו מה לעשות מלבד לתת תרופות. ריטלין, סטרואידים, אנטיביוטיקה- מה לא ניסינו. היינו כבר מיואשים לגמרי מהרפואה הקונבנציונאלית.

חברה שלחה אותנו למרפאה לרפואה משלימה.

כשנכנסנו לראשונה למטפל הוא התבונן בי ובילד ומיד אמר: הילד במצב גרוע אבל גם את. הוא הציע טיפול משפחתי הכולל שינוי הרגלי התזונה שלנו מהיסוד כאקט ההכרחי הראשוני. לדבריו המערכת החיסונית היא בעצם מערכת העיכול, ואם לא נטפל בה כל החוליים יישארו .

באותו יום הלכנו וקנינו מוצרי מזון אורגנים המותרים לאכילה, וזרקנו את כל המאכלים הלא בריאים בבית. הורדנו סוכר וקמח לבן ועברנו לקמח מלא,  פירות וירקות, אגוזים ושקדים סויה וטופו ומעט עוף. המעבר היה חד וקשה, אבל די מהר הסתגלנו וגילינו את השפע והטעם שבמוצרים הטבעיים האורגנים.

במקביל קיבל הילד ויטמינים ותרופות טבעוניות, והיום כשנה לאחר תחילת הטיפול, שעדיין נמשך, אני יכולה לספר על תוצאות מופלאות: השיתוק עבר, הילד ירד 10 קילו, נעלמה האסטמה, ואין צורך בריטלין. כל המשפחה כולה בריאה. כל מי שמכיר אותנו מבקש לדעת את סוד הקסם, אולם אין נוסחת קסם. הכל מתחיל וניגמר במזון שאנו אוכלים. אי אפשר לבנות גוף חזק ובריא אם אוכלים חומרים משמרים, סוכרים, הורמונים, אנטיביוטיקה וריסוס.

נכון! מחירי המוצרים גבוהים יותר ,אבל מחיר המחלות, התרופות והסבל גבוה הרבה יותר .

לפני 3 חודשים החלטתי לפתוח חנות סופר מרקט אורגני ולנסות להוזיל את סל הקניה לאפשר לאנשים  לצרוך מזון בריא ואורגני . אני לא מיסיונרית. אני מספרת לכם את סיפורי הלא יאומן כדי שתרגישו טוב ותהיו בריאים,

מירי, אמא."

 

 

 

אתרים מומלצים מתחומים אלו:
  לרשימה המלאה לפי תחומים   לרשימה המלאה לפי אלפבית     למעלה