חיפוש בקטגוריות
תחום ראשי: תחום משני: אזור בארץ:
חפש ב:
טקסט חופשי:
דף הבית אודות מסלולי פרסום צור קשר הצג עסקים שמורים
  הרשם חינם לאינדקס! התחברות לכרטיס עסק
גלריית ציורים והדפסים של הצייר מיכאל חונדיאשוילי

פרופיל
המלצות
יצירת קשר
  אזור בארץ: אזור המרכז
  שם איש קשר: דוד חונדיאשוילי
  טלפון: 03-9620693
  טלפון נוסף: 054-7309955
  פקס: 03-9620693
  - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
  כתובת: הסביון 2
  עיר\יישוב: ראשון לציון
  כתובת אתר: michael-arts.co.il

  פרופיל
Michael-Arts.co.il - הינו גלריית אומנות של צייר ישראלי מפורסם מיכאל חונדיאשוילי, בעל פרסים בתחרויות בינלאומיות, אשר יצירותיו נמנים באוספים פרטיים וציבוריים בארץ ובחו"ל. בגלריה תוכלו להתרשם ממגוון רחב של יצירות אומנות של הצייר, ציורי פורטרט של אנשים מפורסמים, ציורי יודאיקה, ציורי נוף וטבע דומם. דרך האתר באפשרותכם להזמין הדפסים אומנותיים בדפוס ז'יקלה על בד קנבס ולהזמין ציורי שמן מקוריים.

האתר מנוהל על ידי בנו של הצייר, מנכ''ל חברת - דוד חונדיאשוילי, המתמחה במתן פתרונות אינטרנט, עיצוב גרפי והדפסות על בד קנבס בשיטת ז'יקלה כבר שנים רבות. הדפסים בשיטת ז`יקלה זכו להערצתם של אומנים, צלמים, מעצבים ושוחרי אומנות סביב העולם בזכות דיוק הפרטים ותאימות הצבע לעבודה המקורית אשר עולות על איכות הליטוגרפיות ואפילו על הדפסי המשי. מוזיונים רבים בעולם בינהם גם המוזיון היוקרתי "לובר" מציגים הדפסי ז'יקלה במקום ציורים, ששמורים היטב בכספת המוזיון מחשש לנזק, גניבה או עקב עלויות ביטוח מרקיעות שחקים.

ההדפס בשיטת Giclee מוגן ע"י מספר שכבות לקה אולטרה - סגולית בעוצמה גבוהה במיוחד בכדי לוודא שהלקוח יקבל תמונה באיכות מוזיאלית על בד, והדפס שהוא כמו ציור מקורי.

Michael-Arts.co.il אחראית לגבי הכמות המרבית, והאותנטיות של היצירה. כל יצירה מאושרת וחתומה על ידי האומן. שיטת ההזמנה פשוטה ונוחה.

בגלריית הדפסים אומנותיים תוכלו לרכוש רפרודוקציות של הצייר מיכאל חונדיאשוילי בדפוס ז'קלה במידות שונות ולהינות מיצירת אומנות יכותית במחירים נוחים. דפוס ז'קלה הינו האופציה הקרובה ביותר לציור האומנותי המקורי!
אתרים מומלצים מתחומים אלו:
  לרשימה המלאה לפי תחומים   לרשימה המלאה לפי אלפבית     למעלה